Teşhis-Tedavi

Teşhis-Tedavi

Kliniğimizde hastalıkların tespiti için gerekli ekipmanlar bulunmaktadır. Muayene sonucu hekimimizin gerekli gördüğü tetkikler, laboratuvara göndermeden kısa sürede kliniğimize bünyesinde yapılmaktadır. Bu şekilde zaman kaybetmeden kesin teşhislere ulaşılır.
Kliniğimizde;

Mindray BC 5000 Plus  hemogram cihazı,
Vettest 8008 biyokimyasal analiz cihazı,
İdrar tahlilleri için ba600 idrar muayene cihazı,,
Analog röntgen cihazı,
Speed testler,
Mantar antibiyogram ve kültürler,
Kan grubu tayin testi,
Wood lambası,

kullanılmaktadır. En son model ve bakımları sürekli yapılan cihazlar ile hiç bir sapma olmadan teşhisler konulmaktadır. Ekstra oluşan durumlar için vetlab laboratuvarı ile çalışılmaktadır.
Teşhisi konulan hastalarımızın ayakta ve yatarak tedavileri kliniğimizde yapılmaktadır. Tedavide en son yöntemler ve ilaçlar kullanılmaktadır. Hekimimiz bu inançla en son yöntemler ve ilaçları öğrenmek ve her an kendilerini daha da geliştirmek için kongre ve kurslara katılmaktadır. Tedavi süresince hastalar kan tahlilleri ve monitör ile takip edilir. Hasta sahipleri sonrasında bilgilendirilir. Rutin kontrollere çağırılır. Kronik hastalık tespit edilmiş hastalara özel programlar çıkarır ve elimizi üzerlerinden hiç çekmeden takip ederiz. Bu şekilde bir çok hastamızın hayat standardını yükseltmeyi ve yaşam süresini uzatmayı hedeflemekteyiz.

UA-32273842-192375876
Whatsapp İletişim!
Tıkla Ara!