Klinik veteriner hekimliğinin; doğru teşhis, doğru tedavi protokolünden sonra en az ilk ikisi kadar önemli ve 'olmazsa olmaz'ı olan ise tedavinin kesintisiz takibidir. Yatılı hasta tedavisi bizim için klinisyen veteriner hekimliğin en can alıcı boyutudur. Büyük özveri ve emek ister. Hastalığı yenmek minik dostlarımızı ağrısız, problemsiz iyileşmiş ve yaşama sevinciyle dolu bulmak, bu özveri ve emeğin boşa gitmediğini görmek, biz klinisyen veteriner hekimler için büyük bir mutluluk kaynağıdır.

Konunun ne kadar önemli olduğunu bilen ve buna uygun bir organize ekip çalışması ciddiyetini, sürekli olarak en üst düzeyde tutmak için yoğun çaba sarfeden bir anlayışa sahibiz.

 

Hastalarımız gerekli durumlarda özel ısıtma ve havalandırma sistemine sahip, yatar hasta bölümümüzde konforlu bir şekilde hospitalize edilmektedir.  Veteriner Hekim denetiminde serum ve ilaçları düzenli olarak yapılmakta ve sürekli olarak hastanın durumu takip edilmektedir. İhtiyaç halinde hastalarımız yoğun bakım ünitesine alınarak tedavisi bu bölümde sürdürülmektedir